HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Naše společnost zvítězila ve výběrovém řízení na dodávku regulátorů tlaku plynu a bezpečnostních uzávěrů pro společnost Innogy. Výběrové řízení bylo vypsáno na dodávky regulační techniky pro roky 2018 až 2021. Uspěli jsme celkem v 10 kategoriích. Dodávky zahrnují armatury pro středotlaké i vysokotlaké regulační stanice s maximálním průtokem 650 až 15 000 Nm3/h.

  HUTIRA – BRNO, s.r.o. tak úspěšně pokračuje v dodávkách komponent pro české plynárenství. První výrobky, které jsme začali cca před 25 lety dodávat byly regulátory a bezpečnostní uzávěry od francouzské společnosti Francel. Následovaly další výrobky značek Fisher, CD Gas a Tartarini z koncernu Emerson. Dnes dodáváme nejen samotné regulátory, bezpečnostní uzávěry a pojistné ventily, ale i kompletní regulační stanice, regulační soupravy a regulační zařízení vlastní výroby.

  V současné době nabízíme a dodáváme regulační techniku nejen pro zemní plyn. V naší nabídce nejdete regulátory pro různá média, vzduch, kapaliny, páru i technické plyny, včetně kyslíku nebo vodíku. Vybírat můžeme z nespočet kombinací, vhodných pro různé tlaky i průtoky.

  Více informací o regulátorech pro regulační stanice naleznete ZDE.