HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Rádi bychom Vám sdělili potěšující fakt, že zájem o používání malých vodoměrných šachet neustále roste a to jak mezi velkými vodárenskými společnostmi, tak i menšími provozovateli. Rovněž Brněnské vodárny a kanalizace, a.s., patřící mezi nejvýkonnější české vodárenské společnosti, umožňují svým odběratelům zakomponovat tento ideální výrobek pro umisťování svých vodoměrů. BVK, stejně jako i další velké vodárenské společnosti mají zájem používat moderní a progresívní řešení, které přispívá jak ke zjednodušení instalace vodoměrných šachet, tak i následnému snadnému odečtu a výměně vodoměru.

  Již více jak 12 let jsou tyto šachty nedílnou součástí českého vodárenství a zaslouženě si získaly důvěru ve svém oboru. Velice nás těší, že od samého počátku od uvedení tohoto výrobku na náš trh si tato šachta získávala své příznivce. V současné době se můžeme pochlubit více jak 15-ti tisíci instalovaných malých vodoměrných šachet v ČR a to i v horských oblastech.

  Znovu připomeneme výhody našich vodoměrných šachet Modulo:

  jsou lehké, dobře izolované, k jejich přednostem patří i snadná manipulace a instalace. Tyto šachty jsou kladně hodnoceny všemi stávajícími uživateli napříč celou naší republikou. Šachta je konstruována i pro velmi silné mrazy (viz. letošní zima) a ani při –25 oC nezamrzne díky temperování zemním teplem a dokonalé izolaci, kterou tvoří nenasákavý extrudovaný polystyren. Do dnešního dne naše společnost neeviduje ani jedinou reklamaci ve smyslu zamrznutí vodoměru. Mohou se tímto pochlubit i jiní dodavatelé a výrobci?

  Mezi velkou výhodu patří také umístění běžně používaného vodoměru, který je uložen 30 cm pod terénem (dle výškového nastavení poklopu). Usnadňuje tak odečet vodoměru, přičemž není nutné sestupovat do podzemních prostor tak, jak je to zapotřebí u velké vodoměrné šachty. Šachta se dodává včetně armatur pro osazení jednoho nebo dvou vodoměrů DN 20.

  O oblíbenosti řešení tohoto typu šachet, tzn. bez nutnosti vstupu osob (též uzavření vody či výměna vodoměru je možná přímo z povrchu), svědčí i další naše výrobky. V letošním roce jsme nabídli jako novinku vodoměrnou šachtu Compozit, která je určena pro montáž většího vodoměru (DN25). Vodoměrné šachty Compozit jsou proto vhodné pro menší komerční a průmyslové objekty i větší bytové domy.

  Plánujete i Vy instalaci vodoměrné šachty? Neváhejte, Vaše rozhodnutí pro Modulo či Compozit Vám ušetří čas, starosti, i finance.

  Více informací o malých vodoměrných šachtách Modulo naleznete ZDE

  a Compozit ZDE.