HUTIRA – BRNO
info@hutira.cz
+420 541 212 144
Hutira
Menu

Návštěvy do odvolání zrušeny

Vážení návštěvníci,

pořádat exkurze je pro nás důležité. Rádi se podělíme o své bohaté zkušenosti, které jsem nasbírali za 30 let působení v oboru plynárenství.  Našim cílem je ukázat studentům, že tento obor má budoucnost. Ještě důležitější je však pro nás bezpečí a zdraví našich zaměstnanců, a proto až do odvolání aktuálně  rušíme z důvodů COVID -19  návštěvy pro veřejnost. Věříme, že naše rozhodnutí chápete a těšíme se na vaši návštěvu, až se situace opět stabilizuje.

Jak se na exkurzi objednat?

Exkurze probíhají v průběhu celého roku. Termíny se domlouvají individuálně.

Exkurzi prosím potvrdit závazně týden předem e-mailovou  korespondencí, kde bude upřesněn počet hostů a požadavek na délka trvání a zaměření exkurze.

V případě požadavku rádi zajistíme i oběd. Drobné občerstvení je samozřejmostí.

Prohlídka závodu trvá přibližně 1,5 – 4 hodiny. Dle požadavků individuálně upravíme.

Po absolvování exkurze bychom Vás rádi požádali o zpětnou vazbu formou krátkého dotazníku, který Vám na konci exkurze předá přednášející.

Poznámka

Prosíme, dostavte se na recepci v hlavní administrativní budově 15 min. před začátkem  plánované exkurze a nahlaste se na recepci.

Upozornění

Prohlídky mohou být zrušeny nebo přesunuty na jiný termín z technických či provozních důvodů. Vždy budete v tomto případě  včas předem informováni.

 

Ukázky z exkurzí studentů ze Střední školy stavebních řemesel Brno-Bosonohy a Střední školy řemesel, Frýdek-Místek.

HUTIRA
HUTIRA

Kontakt

Pro rezervaci exkurze nebo jiné dotazy k exkurzím se na nás neváhejte obrátit pomocí formuláře, nebo na číslo +420 541 212 144. Kontaktní osobou je Lucie Richmanová.