HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu
  Regulátory CSB řady 400 byly uvedeny na trh v roce 2010. V té době nahradily velmi oblíbené regulátory Francel Regal 2. Jedná se o přímočinný, pružinou řízený regulátor s vyváženou regulační klapkou. Oproti svému předchůdci nabídl větší variabilitu těles – připojovacích rozměrů, lepší průtokové charakteristiky a více variant rozsahů výstupního tlaku. Díky svým přednostem se stal tento regulátor nejprodávanějším průmyslovým regulátorem v České republice a navázal tak na svého předchůdce.
  Modely CSB 404, 424 a 454 jsou standardně dodávány s integrovaným pojistným ventilem a bezpečnostním rychlouzávěrem VSX4.
  Regulátory CSB řady 400 nachází uplatnění nejčastěji v oblasti STL / NTL (STL) regulace, výkon nejčastěji 50 až 200 m3/h.
  Na plynárenských zařízeních, se regulátory CSB nejčastěji používají jako bloková nebo posilovací RZ. Regulátory CSB řady 400 jsou i základem pro naše Typová regulační zařízení RZT – jednořadé RZTJ2 a dvouřadé RZTD2.
  Na odběrných plynových zařízeních (OPZ) se s těmito regulátory setkáváme na průmyslových, skladových, obchodních i rezidenčních objektech.
  Více informací o regulátorech CSB 400 série naleznete ZDE.