HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Již více než 25 let se věnujeme regulaci tlaku plynu. Vyrábíme regulační stanice, dodáváme regulátory tlaku, bezpečnostní uzávěry, pojistné ventily i další komponenty pro plynárenství. Naše zařízení naleznete v instalacích pro rodinné domy, komerční a průmyslové objekty, i na plynárenských sítích všech tlakových úrovní. Jsme dodavateli zařízení pro nejvýznamnější plynárenské společnosti, průmyslové podniky i energetické společnosti.

  Tuto práci bereme jako poslání – naše zařízení pomáhají šířit bezpečný, spolehlivý, efektivní a k přírodě šetrný zdroj energie, zemní plyn.

  Svoji práci jako poslání vnímají bezesporu i hasiči, kteří zachraňují lidské životy a pomáhají v krizových situacích. Ve čtvrtek 4.října nám u příležitosti VI. ročníku soutěže „O pohár města Rosic“ předvedou, jak si umí poradit s vyprošťováním osob u dopravních nehod.

  Těší nás, že můžeme být partnery této zajímavé akce. Přijďte se také podívat na zámek v Rosicích a poznat na vlastní kůži, jak se takové situace řeší a jaká technika se při nich používá. Třeba Vás to donutí příště za volantem ubrat plyn a nebudete na cestách zbytečně riskovat.