HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  S koncem září a s ním spojeným ochlazením začíná pro firmy i domácnosti topná sezóna.  Aby bylo možné spolehnout se na bezproblémový provoz všech plynových zařízení i v nadcházejícím zimním období, je velmi vhodné včas zajistit doporučenou servisní prohlídku. Ta by měla probíhat v intervalech doporučených výrobcem (zpravidla 1x ročně), a týká se i regulátorů tlaku plynu, respektive celých regulačních zařízení.

  Zkušení technici společnosti HUTIRA – BRNO jsou připraveni pro vás tyto doporučené prohlídky zajistit tak, abyste měli jistotu, že v nejnáročnějším období roku nebudete muset řešit žádné nenadálé havarijní situace. Při každé prohlídce naši technici prověřují celkovou funkčnost a nastavení regulátoru, bezpečnostního rychlouzávěru i pojistného ventilu. Důležitou součástí každé prohlídky je i kontrola těsnosti a v případě potřeby také vyčistění plynového filtru.

  Stejně jako jiná zařízení, i regulátory tlaku plynu postupem času stárnou. V případě, že vás náš technik na základě prohlídky upozorní na dosluhující životnost vašeho regulátoru, je právě teď nejvyšší čas zajistit jeho výměnu nebo repasi. Náš personál vás vždy seznámí se všemi možnostmi, které jsou vhodné pro vaše konkrétní potřeby. Samozřejmostí je potom rychlá dodávka, profesionální instalace a uvedení do provozu i zaškolení obsluhy.

  Společnost HUTIRA zajišťuje prohlídky regulátorů značek Fisher, Franzel, CD Gas a Tartarini. Jestliže jste zatím na pravidelnou prohlídku nemysleli, kontaktuje nás nejlépe obratem na e-mailu servis @hutira.cz nebo dle spádové oblasti:

  Oblast Čechy: michal.solc@hutira.cz, tel.: 602 726 215 nebo michal.chytka@hutira.cz, tel.: 702 000 156
  Oblast Morava: michal.volec@hutira.cz, tel.: 602 708 458 nebo pavel.novak@hutira.cz, tel.: 602 536 335
  Oblast Slovensko: ujcek@hutiraslovakia.sk, tel.: +421 905 380 644

  Nabízíme vám také možnost uzavřít s námi servisní smlouvu, v takovém případě budou naši technici termíny pravidelných prohlídek vašich zařízení hlídat za vás.