HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Rádi bychom Vás tímto pozvali na unikátní  přátelské  hokejové utkání  hokejových  legend ČR a Izraele. Utkání pořádá a organizuje  Nadace  Caps 66 Milana Nového společně s ČSLH ve spolupráci se společností HUTIRA – BRNO, s.r.o.. akce se koná pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové a paní primátorka se také osobně akce zúčastní.

  Přijďte si zblízka prohlédnou významné osobnosti českého a izraelského hokeje a nechte se unést atmosférou tohoto unikátního klání, kde na ledě nebude chybět ani ředitel společnosti HUTIRA.

  Společnost HUTIRA a Nadace CAPS 66 Milana Nového a ČSLH  společně s dalšími  partnery akce Vás tímto srdečně zvou  na:

  Hokejového utkání – České hokejové legendy vs. Israel Old Timers

  Termín konání akce: 25.3.2019 – 18:00 hod

  Místo konání:  Sportcentrum Lužánky prostory Hokejové haly dětí a mládeže | Sportovní hala Sportpoint , Střední 595/26, 602 00 Brno

  Izraelský team hraje významný trojboj v rámci bývalého Československa. Trojice zápasů začíná na Kladně 23. 3., v pondělí 25. 3. se pak dění přesouvá do moravské metropole Brna, kde přivítáme hráče Izraele v hokejové hale Sportcentra Lužánky a sérii ukončí dne 27. 3. zápas na Slovensku, ve Skalici .

  Z českých hokejových legend, které přijdou představit své hokejové umění, se mimo jiné můžete těšit na Bedřicha Ščerbana, Davida Moravce, Oldřicha Válka, Petra Hubáčka ml. a z bývalých Komeťáků také na Pavla Zubíčka nebo Marka Vorla.

  Vstupenku je možno si zakoupit na místě při vstupu do haly.

  TISKOVÁ ZPRÁVA

  Hostili jsme české a izraelské hokejové legendy v Brně

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. ve spolupráci s ČSLH a  Nadací Caps 66 Milana Nového zorganizovala a podpořila společně s dalšími partnery významné hokejové utkání legend českého a izraelského hokeje „České hokejové legendy vs. Israel Old Timers“. Akce se konala pod záštitou primátorky statutárního města Brna JUDr. Markéty Vaňkové. Významným hostem byl také velvyslanec státu  Izrael,  J.E. Daniel Meron.

  Společenská odpovědnost je jedním ze zásadních pilířů dlouhodobé strategie firmy HUTIRA – BRNO, s.r.o., která tímto svým krokem přispěla k další podpoře rozvoje sportovních aktivit a tělovýchovy a umožnila nahlédnout příznivcům tohoto zimního sportu  do světa hokejových profesionálů.

  Veteránská reprezentace Izraele odstartovala svůj program v České republice zápasem na Kladně a o dva dny později na Halách dětí a mládeže v Brně, s českým hokejový výběrem. Trojici zápasů ukončí hokejové klání legend  u našich bratrů ve slovenské Skalici.

  Není náhodou, že právě lední hokej se stal centrem zájmu společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. Majitel firmy, Ivo Hutira ml., je nejen fanoušek, ale také dlouhé roky lední hokej sám rád hraje. Mimo další aktivity  je  také členem Nadace Caps 66 Milana Nového – naší významné hokejové legendy.

  Český tým legend hrál tentokrát pod vedením kapitána Bedřicha Ščerbana, dřívějšího  mistra světa a mimo jiné držitel Zlaté hokejky  v roce 1991 pro nejlepšího československého hráče. V týmu nechyběl ani David Moravec, který  svým gólem na mistrovství světa v roce 2001 českému národnímu týmu zajistil zlatou medaili i zlatý hattrick nebo  olympijský medailista Leo Gudas st. a další naši významní hráči.

  Smyslem tohoto utkání v centru moravské metropole bylo nejen  věnovat  pozornost rodinným hodnotám a sportovní  tradici, ale také rozvíjet mezinárodní obchodně partnerské vztahy, což je nedílnou součástí filozofie této úspěšné firmy, založené právě na rodinných hodnotách. Kromě jedinečné příležitosti sledovat v brněnské hale zápas  hokejových hvězd,  měli návštěvníci také možnost,  díky divácké soutěži, vyhrát ceny, mezi nimiž byla například hokejka podepsaná osobně Milanem Novým. Atmosféra byla výborná a stadion se těšil hojné návštěvnosti. Nechyběli jak skalní fanoušci tohoto, pro Čechy srdcového, zimního sportu, kteří přišli podpořit své oblíbené hokejové legendy, tak i celé rodiny s dětmi.

   

  Kontaktní osoby pro další informace:

  Monika Zitterbartová

  Monika.zitterbartova@hutira.cz

  Tel: +420 725 842 193

  [unitegallery hockey1]