HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Regionální hospodářská komora Brno pořádala v letošním roce již 14. ročník soutěže TOP MSP, která si klade za cíl najít a ocenit nejlepší malé a střední firmy v regionu. Každá nominovaná firma je v rámci soutěže hodnocena podle mnoha kritérií, například bonity firmy, finančního zdraví, využití potenciálu zaměstnanců nebo celkové dynamiky růstu.

  29. listopadu proběhlo za přítomnosti zástupců RHK, vlády České republiky i čelních představitelů města Brna slavnostní vyhlášení výsledků letošního ročníku. Z nominovaných 327 firem bylo během večera oceněno 11 nejlepších. Ocenění z rukou premiéra Andreje Babiše a ředitele RHK Brno Čeňka Absolona v prostorách brněnského Divadla na Orlí osobně převzal ředitel a jednatel společnosti Ivo HUTIRA.

  HUTIRA – BRNO, s.r.o.si již od svého vzniku zakládá na tom, že je za všech okolností spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Že se nám tuto filozofii daří naplňovat potvrzují nezávislá hodnocení nejen Hospodářské komory, ale také dalších subjektů (jsme držitelem nejvyššího možného ratingu AAA v mezinárodním Bisnode registru solventních firem).

  I díky těmto ukazatelům se nám tak podařilo v soutěži TOP MSP navázat na úspěch z předchozího ročníku, a i v letošním roce tak během slavnostního večera mohl převzít jedno z ocenění pro nejlepší firmy regionu zástupce naší společnosti.

  Děkujeme všem našim partnerům a zákazníkům za přízeň a důvěru.

  [unitegallery top_msg_2018]