HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Naše společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. neustále expanduje a nejen z tohoto důvodu hledá nové kvalifikované kolegy pro pracoviště v Popůvkách u Brna i v Praze. Staňte se součástí našeho týmu, který se orientuje především na naše tradiční obory – plynárenství (dodávka regulační techniky od samotných regulátorů tlaků plynu až po kompletní regulační zařízení a to zejména HUTIRA TRZ – Typová regulační zařízení zaznamenala za poslední rok značný nárůst objemů prodeje), ale i na pro nás nové obory – vodárenství, ve kterém se již více než rok prosazujeme s naším projektem technologie úpravy vody HUTIRA CCW (Crystal Clear Water). Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. si získala významné postavení jak na Českém trhu, tak i na zahraničních trzích (více informací v referencích).

  Aktuálně hledáme vhodné kandidáty na tyto pracovní pozice:

  Obchodně technický manažer

  Náplní práce bude zpracovávání technických a obchodních nabídek, komunikace s obchodními partnery, realizace obchodních vztahů, technické poradenství a prezentace produktů.

  Práce na HPP na dobu neurčitou v Popůvkách (Brno venkov) a v Praze. Nástup možný ihned.

  Montér plynových zařízení

  Jedná se o práci ve výrobě regulačních stanic a plynových zařízení. Požadujeme vyučení v oboru instalatér případně montér plynových zařízení.

  Práce bude vykonávána v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned.

  Technik přípravy výroby

  Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

  Práce na HPP na dobu neurčitou v Popůvkách (Brno venkov), nástup možný ihned.

  Konstruktér

  Náplní práce bude tvorba výrobní dokumentace plynových zařízení a zařízení pro úpravu vody, zpracovávání nabídek regulační techniky a regulačních stanic.

  Práce bude vykonávána v Popůvkách na HPP na dobu neurčitou a nástupem možným ihned.

  Svářeč

  Jedná se o práci ve výrobě regulační stanic a plynových zařízení.

  Práce bude prováděna v Popůvkách (Brno venkov) s nástupem možným ihned na dobu neurčitou.

   

  Životopisy zasílejte na zdenka.janousova@hutira.cz

  Více informací naleznete ZDE

  .