HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Mimo výrobu a distribuci plynových regulačních zařízení se dlouhodobě zaměřujeme také na edukaci v oblasti plynárenství. V rámci pravidelných školení servisním technikům, monterům či projektantům rádi předáme aktuální informace a mnohaleté zkušenosti z oboru plynárenství.

  Našich školení, pro zájemce z řad individuálních či firemních klientů, se ročně zúčastní více jak 500 odborníků. Díky těmto zkušenostem jsme byli v roce 2019 zařazeni do „Registru vzdělávacího střediska v systému OPV“ a jsme držiteli „Osvědčení o registraci vzdělávacího střediska do systému OPV“.

  Poslední odborné školení určené konkrétně pro montážní a servisní pracovníky u nás letos proběhlo 9.listopadu. Na našem webu jsou však již vyvěšeny termíny na rok 2024 a můžete si je rezervovat online.

  Rádi se s vámi potkáme osobně v našem moderním a plně vybaveném školicím středisku v Popůvkách u Brna.

  Kromě školení pro projektanty nebo montážní a servisní pracovníky HUTIRA nabízí i individuální školení, ve kterém program zájemcům sestavíme na míru. V případě zájmu o individuální školení či prohlídku se ozvěte na skoleni@hutira.cz.

  HUTIRA