HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Společnost ARMEX Oil, s.r.o. koupila od společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. projekt výstavby samoobslužných čerpacích stanic, včetně již realizované samoobslužné čerpací stanici KIWI Pardubice. Samoobslužná čerpací stanice KIWI Pardubice je v provozu od roku 2014, výstavbu prováděla společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o.

  ARMEX OIL, s.r.o. je největší společnost spadající do holdingu ARMEX. Mimo jiné se tato ryze česká společnost umístila v žebříčku CZECH TOP 100 na 24. místě.

  ARMEX Oil, s.r.o. je třetím největším prodejcem pohonných hmot v České republice s předpokládaným konsolidovaných obratem za rok 2015 převyšujícím 19,5 mld. CZK a s konsolidovaným objemem prodejů PHM 803 mil. litrů. V současné době vlastní síť 15 čerpacích stanic. Záměrem holdingu ARMEX je vybudovat síť 50 samoobslužných čerpacích stanic a stát se jedničkou na trhu v tomto segmentu.

  Čerpací stanici můžete navštívit kdykoliv, protože funguje na principu samoobslužné čerpací stanice, díky tomu může být v provozu 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Obsluha Tankovacího automatu je velmi jednoduchá, navíc můžete pro platbu využít nejen běžné platební karty (VISA, MasterCard, Maestro), ale i kartu CCS.

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. se i nadále bude věnovat výstavbě čerpacích stanic pohonných hmot včetně CNG stanic.

  Více informací na www.hutira.cz.

  Kompletní tisková zpráva ke stažení ZDE.