HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Rekonstrukce rodinných domů s pomocí mobilního sacího bagru

   

  Náš mobilní sací bagr nachází uplatnění ve všech oborech. Většina našich zakázek je orientovaná na průmysl, zemědělství a stavebnictví. Nejčastěji se podílíme na odsávání stavební suti, čištění jímek a kanalizací, čištění bioplynových stanic a odsávání nejrůznějších materiálů v průmyslu. Mobilní sací bagr však nachází své uplatnění i u malých zakázek, například rekonstrukcí rodinných domů. Klasické rekonstrukční práce jsou tradičně spojeny s nepořádkem a vysokou prašností. I majitelé rodinných domů v této situaci rádi volí jednoduché, praktické, bezprašné a ekonomicky výhodné řešení.

  V rodinných domech se mobilní sací bagr nejčastěji uplatňuje na odsávání stavební suti a zásypu podlah. Dále provádíme prohlubování sklepů, rekonstrukce střech, hloubení prostoru pro umístění bazénů nebo například vinných sklepů.

  Rozhodli jste se pro výstavbu zahradního bazénu, ale okolní podmínky vám neumožní přístup na pozemek? Náš sací bagr se díky svému dlouhému rameni dokáže natáhnout přes (nebo skrz) Vaši nemovitost a odsát tak nepotřebný materiál z jinak nepřístupné zahrady.

  Pro ilustraci uvádíme obrázky z jedné letošní akce malého rozsahu, při které byl velmi pracný, prašný a časově náročný běžný postup nahrazen technologií odsávání mobilním sacím bagrem. Odsátí zásypu podlah z celého prvního patra rodinného domu bylo provedeno během cca 4 hodin, s minimální prašností, včetně odvozu a likvidace odsátého materiálu.

  Zakázky tohoto rozsahu se cenově pohybují kolem 15 000 Kč