HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Stále hledáme.

  Přispějete nám svými dovednostmi k budování bezpečného prostředí v oblasti regulace plynu v naší zemi?

  Pokud jste člověk, který je manuálně zručný, máte rád komunikaci s lidmi, rád se učíte novým věcem, máte smysl pro logistiku a nebaví Vás pracovat na jednom místě, pak hledáme právě Vás.

  Výsledkem Vaší práce bude bezchybně fungující regulátor tlaku plynu či plynového zařízení, jeho kontrola, dále např. kompletně vytvořená cenová nabídka a v neposlední řadě samozřejmě spokojený zákazník.

  Je třeba, abyste byl „akční hrdina“, schopen samostatné práce. Vaši práci byste si organizoval sám z místa Vašeho bydliště. Prostředky potřebné k práci, komplexní zaškolení a standardní benefity jsou samozřejmostí. Platové ohodnocení bude spravedlivé a bude se odvíjet od Vaší chuti pracovat a od Vámi dosažených výsledků. Praxe v oboru vítána.

  Pracovní činnosti servisního technika:

  Komunikace se zákazníkem a péče o zákazníka.
  Zabezpečování servisní činnosti u zákazníků.
  Vyřizování reklamačních řízení.
  Vedení příslušné dokumentace (servisní zásahy, opravy atd.).
  Spolupráce na technickém řešení zákaznických požadavků a projektů.
  Provádění montáže a uvádění výrobků do provozu u zákazníků.

  Požadavky:

  Středoškolské vzdělání (maturita výhodou)
  Uživatelská znalost PC (MS OFFICE)
  Zdravý selský rozum a iniciativu
  ŘP skupiny B
  Ochota učit se novým věcem

  Pokud si dokážete sami sebe představit na této pozici, máte rádi, když jsou věci dotažené do konce, a už dnes se můžete pochlubit dobrými výsledky ve svých dosavadních aktivitách (práce, brigáda, praxe), jste to možná Vy, kdo v brzké době posílí náš tým!

  Máte-li zájem a chuť stát se součástí firmy s dobrou pověstí a s přátelskou atmosférou, zašlete nám svoje C.V. na emailovou adresu: marie.prochazkova@hutira.cz