HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Německo i Pohořelice. Představujeme nejzajímavější servisní akce

  Nestává se příliš často, aby si německé firmy, proslulé svou pečlivostí a důsledností, objednávaly na špičkovou servisní práci někoho na východ od nich. Předsudky jsou přece jenom stále rozšířené. V případě společnosti HUTIRA – BRNO, s. r. o. však udělali výjimku a bohatě se jim to vyplatilo.

  Společnost SaarGummi technologies International GmbH od nás zakoupila a sama na své kogenerační jednotce nainstalovala regulátor A/149.

  Správné nastavení regulátoru, jeho uvedení do provozu a zajištění bezproblémového chodu však musí být provedeno odbornou firmou, čímž je také zajištěna i platná záruka. A zde přišli ke slovu naši servisní pracovníci a provedli všechny potřebné úkony. Odměnou nám byl další spokojený zákazník a velice cenná zkušenost z prostředí prvotřídní německé výrobny. Pro HUTIRA – BRNO, s. r. o. se pak jedná o další doklad toho, že poctivou a dlouhodobou prací lze v branži získat dobrou pověst.

  HUTIRA
  HUTIRA

  Další zakázka byla tentokrát blíže domovu. Společnost SILASFALT, s. r. o., v Pohořelicích se zabývá výrobou asfaltových směsí pro stavbu komunikací. Výroba probíhá na šaržových obalovnách s automatickým řízením výrobního procesu.

  Naši servisní technici zde v únoru letošního roku realizovali repasi regulátoru FL/025 (jednalo se o regulátor-monitor), který byl v provozu od roku 2007 a stále dobře sloužil. Jelikož SILASFALT, s. r. o., Smolín usiluje, stejně jako naše společnost, o snižování ekologické zátěže na své okolí, přidáváme i několik zajímavých informací o zdejší výrobně.

  Jedná se o zcela moderní obalovnu s výborným technologickým zařízením. Závod je velmi šetrný k životnímu prostředí a má malé náklady na provoz. Jako první obalovna společnosti SILASFALT též využívá elektricky vyhřívané živičné hospodářství, což přináší až poloviční náklady na provoz oproti standardním nepřímým ohřevům.

  Obalovna je vybavena odlučovacími filtry, které zaručují minimální prašnost při výrobě asfaltových směsí. Stav odlučovacích filtrů je kontinuálně sledován a vyhodnocován řídicím systémem obalovny. Další snížení ekologické zátěže na okolí je zajištěno odsáváním prachu z horkého třídění kameniva a odsáváním výparů z míchače zpět přes hořák sušicího bubnu.

  Potřebujete i vy zajistit spolehlivý a bezpečný provoz vašeho plynového zařízení? Naši servisní technici v Popůvkách, Praze, Přelouči a nyní nově také v Karlových Varech jsou vám k dispozici.

  Kontakt: servis@hutira.cz, tel.: 602 536 335.

  HUTIRA
  HUTIRA