HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Rozšiřujeme nabídku služeb Mobilního sacího bagru o činnost Mobilního mixéru. Mobilní mixér se uplatňuje zejména v zemědělství při přípravě na vypuštění jímek, nádrží apod. Úkolem mobilního mixéru je rozmíchání obsahu jímky, který může být zhutnělý, nebo je na něm krusta. Rozmíchaný materiál je pak snadno čerpatelný.

  Ve dnech 14. a 15.4. 2015 úspěšně proběhla zakázka ve společnosti ZOD Slezská Dubina Větřkovice. Vedení společnosti přijalo náš návrh k inovativnímu řešení uvolnění koncového skladu bioplynové stanice naplněného digestátem. Mohlo tak být provedeno pilotní nasazení mobilního mixéru kejdy, digestátu a fugátu.

  Tím dochází k rozšíření naší nabídky služeb i pro oblast zemědělství . Jejím pilířem je náš všem známý mobilní sací bagr schopný vyprazdňovat nádrže a jímky různých typů. Obsahem zmíněného rozšíření služeb je dispečink mobilních mixérů, které se v Evropě stávají neodmyslitelnou součástí reality fungování zemědělských společností. Velké sklady přináší specifické problémy, které je třeba řešit. Společnost HUTIRA-BRNO, s.r.o. nabízí Českým a Slovenským zemědělským společnostem, tedy v našich tradičních oblastech působnosti, toto  efektivní a operativní řešení.

  Video s ukázkou práce mobilního mixéru můžete nalézt ZDE.