HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Komorácké cyklotoulky – po stopách Pohádky máje

  Ve čtvrtek 31.5.2018 se stala naše společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o., jako generální partner akce pořádané RHK BRNO aktérem a hostitelem účastníků 66. podnikatelského setkání členů Regionální hospodářské komory Brno. Partnerem této akce byla též společnost Starobrno.

  Jak uvedeno v názvu, trasa vedla po stopách děje románu Viléma Mrštíka – Pohádka máje.

  Startovalo se na parkovišti přístaviště Brněnské přehrady v Bystrci a cílem byla naše společnost v Popůvkách. Na trase dlouhé cca 20 km byly naplánovány dvě odpočinkové zastávky. Na první z nich, u hájenky pod Komorou, čekalo účastníky kromě občerstvení též malé překvapení v podobě krátké divadelní scénky, kdy Ríša vyznává Helence svoji lásku. A na druhém zastavení děj vrcholí, Ríša je odmítnut a zklamán, na rozdíl od všech účastníků akce, kteří po ochutnávce pramenité vody ze studánky pokračují k cíli trasy „pod hutirácký Matterhorn“.

  Akce se zúčastnilo 32 cyklistů a dalších 20 hostů. Mezi ty nejvýznamnější patřil hejtman JMK pan Bohumil Šimek, ředitel RHK Brno Čeněk Absolon, bývalý ředitel RHK Brno Petr Bajer a sportovní redaktor ČT Brno Ondřej Tomek.

  Součástí programu „Pod Matterhornem“ byla i sportovní a vědomostní soutěž, kterou moderoval pan Ondřej Tomek. Ceny do soutěže věnovaly firmy prezentující se na této akci a byly opravdu hodnotné (Cartec s.r.o.- víkend s Jaguárem a plnou nádrží, hotel Victory – nocleh pro 2 osoby, Sunsport – jízda na kajaku na Brněnské přehradě, Thaistar Brno – 2 thajské masáže, kvalitní víno z vinařství POD KUMSTÁTEM a další od společnosti HUTIRA).

  Atmosféra byla výborná, počasí nám přálo, grilovalo se, chutnalo vínko i pivko, to vše za zvuku živé hudby.

  A jaká byla následná odezva na akci – viz. mail, který jsme obdrželi hned druhý den ráno:

  Dobré ráno do Popůvek,

  včera při odjezdu jsem se nestihl rozloučit a poděkovat Vám osobně, tak aspoň touto cestou „many thanks“ za čtvrteční super akci a zajištění celého programu: od citlivě vybrané trasy cyklojízdy, přes skvělou zábavu po cestě i u Vás ve firmě včetně jídla a pití a podvečerní muziky s kytarou.

  Nejen já, ale taky spousta ostatních jsme si to opravdu užili!

  Ať Vám to šlape a hezký víkend přeje

  OH

   

  [unitegallery cyklo]