HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. hned na začátku roku do portfolia přibyla zajímavá zakázka. Pro německého klienta zajistí návrh a výrobu nerezových skidů. Jedná se o výjimečnou a specifickou zakázku na zařízení, které bude sloužit k ohřevu a chlazení kapaliny média ve výrobní lince.

   Podobným zakázkám vždy předchází 3D model plánovaného zařízení a jeho jasná vizualizace. Na základě prostorových a technologických požadavků zákazníka vytvořila společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. 3D modely jednotlivých skidů a následně jejich kompletní výrobní dokumentaci.

  Po schválení dokumentace následovala samotná kompletní výroba ve výrobní hale společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. Zakázka zahrnuje čerpadla, deskové výměníky, směšovací trojcestné ventily a senzory na měření průtoku, tlaku a teploty. Veškeré potrubní části i rámy jsou vyrobeny z nerezové oceli.

   „Pro naši společnost se jedná o významnou specifickou průmyslovou zakázku a doklad, že je jsme schopni nejen technologiemi, ale také personálním zázemím konkurovat na zahraničním trhu,“ doplnil Hynek Faktor, výkonný ředitel společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o.

  HUTIRA