HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Dvě společnosti značky HUTIRA vstupují do roku 2022 s novými výkonnými řediteli. Hynek Faktor se stal výkonným ředitelem mateřské společnosti HUTIRA – BRNO s.r.o. Na jeho místě ve vedení společnosti HUTIRA green gas s.r.o. pak bude nově působit výkonná ředitelka Monika Zitterbartová. Ta je od roku 2022 zároveň marketingovou a PR ředitelkou celé značky HUTIRA.

  Hynek Faktor, který od ledna 2022 nově působí ve funkci výkonného ředitele společnosti HUTIRA – BRNO s.r.o., by měl posílit zejména exekutivní procesy firmy. „Velkou výhodou je také jeho znalost plynárenského prostředí, kdy v minulosti mnoho let působil na vedoucích pozicích u distribuční společnosti zemního plynu. Budeme tak moci efektivněji rozvíjet nové projekty v odvětví plynárenství, zároveň bude i nadále vypomáhat kolegům z Hutira green gas,“ sdělil Radek Kundrata, ředitel společnosti HUTIRA – BRNO s.r.o. Ta tak bude moci efektivněji rozvíjet nové projekty v odvětví vodárenství a zejména ozelenění plynárenství. Zároveň díky této změně může společnost upevňovat svoji pozici spolehlivého partnera nejen v těchto oblastech a směřovat další ze svých činností k dlouhodobé udržitelnosti.

  Řízením společnosti HUTIRA green gas s.r.o., zaměřující se zejména na komplexní řešení spojená s biometanem, byla pověřena Monika Zitterbartová. Ta u značky HUTIRA doposud působila jako marketingová manažerka. Od letošního roku navíc bude kromě pozice výkonné ředitelky společnosti HUTIRA green gas s.r.o. zastávat také pozici ředitelky marketingového a PR oddělení značky HUTIRA. „Věříme, že nám tato synergie mimo jiné umožní efektivnější propagaci našich aktivit týkajících se biometanu a posílí rovněž naše zahraniční aktivity v této oblasti, a to jak na tuzemském, tak i zahraničním trhu. Významným krokem je také naše členství v Evropské biometanové asociaci EBA, kde jsme se spolu s dalšími významnými hráči přihlásili k Biometanové deklaraci. Rozhodně však nechceme upozaďovat ani další odvětví, kterým se celá značka HUTIRA dlouhodobě věnuje,“ doplnil ředitel společnosti HUTIRA – BRNO s.r.o. Radek Kundrata.

  Více informací v tiskové zprávě.

   

  HUTIRA