HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  V sídle společnosti HUTIRA – BRNO v Popůvkách jsme nechali instalovat ukázkovou regulační stanici. Oko plynaře potěší a nezasvěceným projíždějícím přiblíží, že HUTIRA BRNO je především společnost se zaměřením na výrobu a prodej plynových regulačních zařízení. Zákazníkům nabízíme zařízení typová, ale i na míru dle jejich potřeb.

   

  Ozdobou areálu společnosti HUTIRA – BRNO v Popůvkách je nově ukázková regulační plynová stanice. Svým umístěním odkazuje k bohaté historii společnosti a průkopnictví v oboru tuzemského plynárenství.

  V tomto oboru má naše společnost již 30 let zkušeností. Proto je součástí našich služeb i servisní činnost, kterou po celém Česku zajišťují oborně vyškolení pracovníci. Staráme se také o profesní školení jak pro servisní techniky, tak pro projektanty, kterým může naše školení pomoci zorientovat se v plynárenských produktech a technických řešeních.

  Plynu jako palivu věříme dlouhodobě. Kromě toho, že spalování zemního plynu produkuje zhruba o polovinu méně oxidu uhličitého než pevná paliva, má plyn i řadu dalších výhod. Jeho doprava a distribuce není závislá na klimatických podmínkách a nezatěžuje životní prostředí. Spotřebitelé pak ruku v ruce se spolehlivostí a bezpečností oceňují i jeho dostupnost po celý rok.

  Vnímáme celosvětové trendy potřeby ozelenění plynárenství, své působení jsme rozšířili také na oblast biometanu. Technické řešení  HUTIRA green gas  zajišťuje celý  proces od přeměny bioplnynu na biometan, jeho následné vtláčení do plynárenské sítě  nebo jeho využití v dopravě.

  Ačkoliv se aktuální trendy v palivech neustále vyvíjejí , naše značka na ně dokáže pružně reagovat. Ať už tedy bude palivům dominovat zemní plyn, biometan nebo vodík, na všechny varianty dokážeme díky dlouholetým zkušenostem najít optimální řešení.

  HUTIRA
  HUTIRA