HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  RHK Brno vyhlašuje každoročně soutěž TOP MSP. Tato soutěž je určena malým a středním firmám, RHK Brno nominuje všechny své členské malé a střední firmy, k dalším nominacím pak je vyzvána veřejnost prostřednictvím webu komory. V letošním roce bylo nominováno 303 firem.

  Po veřejném hlasování v soutěži bylo sestaveno pořadí 50 firem s nejvyšším počtem hlasů. Celkové výsledky soutěže byly stanoveny dle hodnocení následujících kritérií: veřejné hlasování, bonita firmy, hodnocení dynamiky růstu firem, finančního zdraví firem a využití potenciálu zaměstnanců firmy. Po součtu pořadí za jednotlivá kritéria vzniklo konečné pořadí. V letošním roce bylo oceněno nikoliv deset, ale dvanáct firem, jelikož na dvou místech v první desítce se umístily vždy dvě společnosti se stejným počtem bodů.

  Absolutním vítězem letošního ročníku se stala společnost Holek Production, s. r. o., která vyrábí zařízení pro šití, úpravu a údržbu oděvů v domácnosti. Jsme právem hrdi na to, že jsme se se svým programem dodávek zejména v oblasti plynárenství, vodárenství a energetiky umístili na druhém místě. Vzhledem k tomu, že stejný počet bodů získala i společnost PEaPE METAL, s.r.o., podnikající v kovovýrobě, podělili jsme se s ní o tento úspěch. Třetí příčku obsadila společnost Arch.Design, s. r. o., jež se věnuje urbanismu, architektuře, stavební projekci, inženýrské činnosti, projektům interiérů, vizualizacím a počítačovým animacím návrhů.

  [unitegallery dipl2017]