HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Ano, podzim je tady a my se ptáme. Má již Váš regulátor před nadcházející zimní sezónou servisní prohlídku za sebou? Naši servisní technici pracují teď v plném nasazení, ale zcela jistě přijedou i k Vám, pokud o to požádáte. Periodické prohlídky regulátorů tlaku plynu se provádějí v intervalech stanovených výrobcem, u regulátorů s bezpečnostním uzávěrem je to zpravidla 1x ročně.

  Zkontrolovat stav regulátoru a všechny jeho funkce, to lze přirovnat k periodické prohlídce auta. Také s ním jezdíme na pravidelné kontroly, abychom předešli případným problémům. S funkčností regulátoru je to podobné.

  Kontroluje se zejména funkčnost a nastavení regulátoru, bezpečnostního rychlouzávěru a pojistného ventilu. Nedílnou součástí periodické prohlídky je i zaškolení obsluhy na uvedení do provozu.

  Servisujeme následující značky regulátorů:

  · Fisher
  · Francel
  · CD Gas
  · Tartarini

  Naši servisní technici jsou profesionálové na svém místě, převážně s mnohaletými zkušenostmi a jsou proto plně kompetentní k jakémukoliv zákroku na všech typech regulátorů, které jsme Vám prodali.
  Kontaktujte náš servis podle regionu:

  Servis pro Čechy – kontakt: michal.solc@hutira.cz, tel.: 602 726 215 nebo michal.chytka@hutira.cz, tel.: 702 000 156
  Servis pro Moravu – kontakt: ludek.janata@hutira.cz, tel.: 602 708 458 nebo pavel.novak@hutira.cz, tel.: 602 536 335
  Servis pro Slovensko – kontakt: ujcek@hutiraslovakia.sk, tel.: +421 905 380 644

  Objednávku lze zaslat i na: servis@hutira.cz, zde je možné požádat též o uzavření servisní smlouvy. V takovém případě již nebude nutné objednávku zasílat každý rok. Náš servisní technik Vás vždy bude s předstihem kontaktovat a termín pravidelné periodické prohlídky domluví dle Vašich potřeb.

  Připomínáme také, že proškolujeme i další odborné pracovníky v oboru plynárenství v našem školicím středisku v Popůvkách, které je vybaveno nejpoužívanějšími typy regulátorů.