HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Zakončení roku 2018 opět ve sportovním duchu – hokejové aktuality

  Adventní dny jsou v plném proudu, ale všude je cítit spíš než pohoda a klid blížících se Vánoc shon a kvap. O to víc si vskutku pravé předvánoční pohody užili v podvečer 7. 12. 2018 pracovníci společností E.ON a HUTIRA na tradičním hokejovém setkání na stadionu Míry Dvořáka v Hluboké nad Vltavou .

  Již příjezd hokejistů z obou týmů sliboval, že se bude na co koukat. V dresech týmu E.ON se na ledové ploše objevili bratři Ťoupalové a za podpory „eoňáckých“ útočných žihadel nasadili vysoké tempo, které mužstvo HUTIRA začalo odrážet až v druhé části zápasu.

  I se skvělými mistry Milanem Chalupou a Oldou Válkem v dresech HUTIRA se nakonec vítězné tažení hráčů E.ON nepodařilo „hutirákům“ odvrátit  a v řádném hracím čase zaslouženě zvítězil tým E.ON.

  Nicméně, jako každým rokem při tomto sportovním utkání, si oba týmy změřily své síly i v samostatných nájezdech, ve kterých se naopak projevila převaha klidné moravské krve týmu HUTIRA. Letošního setkání se bohužel nezúčastnil  legendární ligový střelec Milan Nový, který však byl do Kazaně informován Ivo Hutirou, že hoši z E.ON nebývale posílili nejen na plynárenském a energetickém poli, ale rovněž co se sportovního výkonu týče a je třeba si na ně dát pozor J.

  Při společné večeři se pak oba týmy shodly na pokračování měření svých sil v přátelské atmosféře v odvetném utkání na Moravě a se slovy Luboše „divočáka“ Divokého „sejdeme se na modré“, se rozjely k domovům. Děkujeme organizátorům E.ON Pepovi Brunerovi a Luboši Divokému.

  A protože máme rádi sport, stalo již  tradicí zakončit firemní rok aktivní relaxací. Druhé přátelské utkání se odehrálo v Brně dne 20. 12. 2018 v krasohale na ul. Křídlovická, což je součást haly Rondo. Bylo to utkání česko-slovenské mezi hráči HUTIRA BRNO a hráči HUTIRA Slovakia s podporou HUTIRA VISION. Výsledek nebyl až tak důležitý, ale šlo o to, abychom si zasoutěžili a přesvědčili se o týmové spolupráci nejen na poli pracovním, ale i sportovním. Povzbudit hráče k co nejlepšímu výkonu přišli zástupci všech tří společností. Boj to byl opět velmi vyrovnaný, všichni hráči ze sebe vydali maximum. A kdože zvítězil? Opět mužstvo HUTIRA …. JJJ

   

  [unitegallery hokej2018]