HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Zakončení letošního roku ve sportovním duchu – hokejové aktuality

  Protože máme rádi sport a soutěživost, stalo se již téměř tradicí, zakončit rok odreagováním se od pracovních záležitostí a věnovat se trochu relaxaci.

  A proto jsme se setkali v podvečer 7.12.2016 se zaměstnanci  jedné z nejvýznamnějších energetických společnosti E.ON , abychom změřili vzájemně své sportovní výkony  v Hluboké nad Vltavou. Přátelské utkání se odehrálo na otevřeném zimním stadionu, v pozadí s nasvíceným zámkem – opravdu velmi příjemná atmosféra, která se po celou dobu udržela i mezi všemi hráči. I když nebylo vyprodáno J a fanoušků moc nebylo, obě mužstva sehrála výborný a velmi vyrovnaný hokej. Výsledek 12:8 ve prospěch firmy HUTIRA nebyl až tak důležitý, jak zhodnotil celý zápas na závěr hokejový mistr světa Milan Nový. „Důležité je“ dodal Milan Nový, „že jsme se opět sešli a toto neformální přátelské utkání se mohlo uskutečnit“. Žádná zmínka o práci, panovala jenom veselá a pohodová adventní nálada.

  Pochvalu za odvedený sportovní výkon si zaslouží oba týmy a vítězné mužstvo ocenilo velice výkon soupeře, protože tým E.ONu se skládal skutečně jenom ze zaměstnanců firmy (při počtu zaměstnanců víc jak 1000 bylo z čeho vybírat), kdežto tým HUTIRA (vzhledem k malému počtu zaměstnanců) musel požádat o posily. Milan Nový, který je dlouholetým zaměstnancem společnosti HUTIRA, přizval své kamarády, bývalé mistry světa a hokejové legendy, nyní trenéry, Richarda Fardu (71 let) a Milana Chalupu (63 let). Za sestavu HUTIRA hrál též sportovní redaktor a komentátor Ondřej Tomek.

  Milan Nový – člen české hokejové síně slávy.  Je to dvojnásobný Mistr světa, stříbrný z Olympijských her a finalista Kanadského poháru. Nejlepší střelec naší nejvyšší ligy všech dob.

  Richard Farda – člen české hokejové síně slávy, Mistr světa a bronzový z Olympijských her.

  Milan Chalupa – člen české hokejové síně slávy.  Je to dvojnásobný Mistr světa, dvakrát stříbrný z Olympijských her a finalista (též dvojnásobný) Kanadského poháru.

  Druhé přátelské utkání se odehrálo dne 21.12.2016 na zimním stadionu v Rosicích u Brna. Bylo to utkání Česko-slovenské mezi týmy HUTIRA BRNO a HUTIRA Slovakia. Opět nešlo o výsledek, ale o to, abychom si zasoutěžili a přesvědčili se o týmové spolupráci nejen na poli pracovním, ale i sportovním. Vzhledem k blízkosti stadionu už mohlo přijít více fanoušků ze společnosti HUTIRA BRNO, ale ani HUTIRA Slovakia se nedala zahanbit. Povzbuzování hřmělo stadionem z obou stran. Boj to byl opět velmi vyrovnaný, hráči z obou stran ze sebe vydali maximum. Přestože zvítězit může jenom jeden tentokrát se to podařilo mužstvu HUTIRA ….