HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  TOP MSP 2019 – HUTIRA – BRNO, s.r.o. mezi oceněnými

  Regionální hospodářská komora Brno pořádala v letošním roce již 15. ročník soutěže TOP MSP, která si klade za cíl najít a ocenit nejlepší malé a střední firmy v regionu. Nejprve probíhá veřejné hlasování, kde je dle dosaženého pořadí vybráno 50 nejlepších firem. Všech těchto 50 firem je dále hodnoceno podle mnoha kritérií. Hodnotí se například: bonita firmy (rizikovost, platební schopnost a morálka firmy), finanční zdraví, využití potenciálu zaměstnanců a celková dynamika růstu.

  Po součtu bodů je stanoveno pořadí všech 50-ti hodnocených firem a zpracován seznam 10ti nejlepších, které dostanou oficiální ocenění na slavnostním galavečeru.

  Letošní soutěž byla vyhlášena na Shromáždění delegátů 4. 3. 2019 a slavnostní vyhodnocení soutěže TOP MSP 2019 a předání cen vítězům proběhlo za přítomnosti zástupců RHK i čelních představitelů města Brna ve čtvrtek 7. listopadu 2019 v rámci podnikatelského setkání v prostorách nově zrekonstruovaného kina Art v Brně.

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. již od svého vzniku usiluje o to, aby byla za všech okolností spolehlivým a důvěryhodným partnerem. Že se nám tuto filozofii daří naplňovat potvrzují nezávislá hodnocení nejen Hospodářské komory, ale také dalších subjektů (jsme držitelem nejvyššího možného ratingu AAA v mezinárodním Bisnode registru solventních firem).

  Díky našemu úsilí a výsledným ukazatelům se nám podařilo v soutěži TOP MSP 2019 navázat na úspěchy z předchozích ročníků. Soutěže se účastníme od roku 2007, kdy jsme se poprvé umístili mezi 10ti nejlepšími. Letos převzal během slavnostního večera jedno z ocenění pro nejlepší firmy regionu zástupce naší společnosti Ivo Hutira z rukou primátorky města Brna, paní JUDr. Markéty Vaňkové,. Umístili jsme se na 6. místě a je to také naše v pořadí již šesté ocenění v této soutěži.

  Děkujeme všem našim partnerům a zákazníkům za přízeň a důvěru.


  [unitegallery msp2019]