HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Již téměř rok nabízí servisní oddělení společnosti HUTIRA – BRNO, kromě komplexního servisu regulátorů tlaku plynu od výrobců Fisher, Francel a Tartarini, také servisní služby na havarijní uzávěry plynu od české společnosti ARMAGAS Třinec. Tato skutečnost dává unikátní možnost spojit pravidelné roční prohlídky všech zařízení do jedné a reálně tak zredukovat počet odstávek dodávky plynu, stejně jako zmenšit náklady na dopravu servisního technika.

  Vyškolení a zkušení technici společnosti HUTIRA – BRNO se vám dokáží postarat o prohlídky všech výše uvedených zařízení, zkontrolují funkčnost, vymění předepsané díly, odstraní případné poruchy a pokud je potřeba, navrhnou řešení, která zajistí spolehlivý a bezpečný provoz všech těchto zařízení. Samozřejmostí jsou i výjezdy k havarijním stavům, které jsou technici, díky množství náhradních dílů, zpravidla schopni odstranit na místě.

  I nyní jsou všechny služby servisního oddělení společnosti HUTIRA – BRNO zachovány, avšak s ohledem na epidemiologickou situaci jsou prováděny za přísných hygienických opatření, aby byla zajištěna bezpečnost jak zákazníků, tak i servisních techniků. Proto se neváhejte obrátit na servisní oddělení společnosti HUTIRA – BRNO, které disponuje servisními techniky v Praze, Brně, Přelouči a nyní nově také v Karlových Varech a je tak zase o něco blíže vám, svým zákazníkům.

  Kontakt:    servis@hutira.cz, tel.: 602 536 335. Mapa servisních  kontaktů: