HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
  • Hutira
    Menu

    I přesto, že je léto a období prázdnin a dovolených, servisní oddělení společnosti HUTIRA – BRNO pracuje ve svém obvyklém režimu a dokonce rozšiřuje paletu nabízených služeb. Nyní nabízí kromě komplexního servisu regulátorů tlaku plynu od výrobců Fisher, Francel a Tartarini nově také servisní služby na havarijní uzávěry plynu od české společnosti ARMAGAS Třinec. Dle doporučení výrobců vyžadují oba typy zařízení kontrolu zpravidla jedenkrát ročně.

    Vyškolení a zkušení technici společnosti HUTIRA se vám postarají o prohlídky výše uvedených zařízení, zkontrolují jejich funkčnost, vymění předepsané díly, odstraní případné poruchy a pokud je třeba, navrhnou taková řešení, která zajistí bezpečný a spolehlivý provoz těchto zařízení. Samozřejmostí jsou i výjezdy k neočekávaným a nahodilým poruchám, které jsou technici, díky velkému množství náhradních dílů, zpravidla schopni odstranit na místě.

    Velkou výhodou tohoto spojení servisní prohlídky v jednu, je úspora pro zákazníka. Nejen finanční, kde odpadá cesta druhého technika na havarijní uzávěr BAP, ale zejména časová, kdy se kvůli servisnímu zásahu udělá pouze jedna odstávka plynu. Proto se neváhejte obrátit na servisní oddělení společnosti HUTIRA – BRNO, které disponuje třemi servisními středisky – v Brně pro Moravu a v Praze a Přelouči pro oblast Čech.