HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  S lítostí oznamujeme všem svým partnerům, že náš tým opustil náš dlouholetý kolega, parťák, vynikající technik, morální a charakterní člověk a výborný kamarád, pan Vratislav Malý.

  Na cestu, z níž není návratu, odešel v pátek, 22. srpna 2014 ve věku 83 let.

  V naší firmě pracoval od roku 1992, byl tedy u zrodu našeho podnikání v oblasti plynárenské techniky. V počátku to byly francouzské kotle Chappé, které pomáhal uvádět na náš trh, následovala regulační technika Francel, kdy díky jeho odborným i jazykovým znalostem (francouzština) byl pro nás obrovským přínosem. Pan Malý u nás pracoval nepřetržitě až do současnosti jako technický a servisní pracovník. Byl to člověk spolehlivý, obětavý a velmi přátelský. Vždy pomohl tam, kde to bylo zapotřebí. Jeho práce v naší společnosti si velice ceníme a děkujeme za ni. Byl příkladem a vzorem etického a morálního člověka a jistě bude jeho obětavost, obrovské srdce a zápal pro danou věc nám všem, kteří jsme měli tu čest s ním spolupracovat, velmi chybět.

  Poslední rozloučení s panem Malým proběhne dne 1.9.2014 ve 14:00 hod. v obřadní síni krematoria města Brna, Jihlavská ulice.  

  Vraťo děkujeme. Je nám ctí, že jsme s Tebou mohli projít kus života.

  S úctou kolektiv spolupracovníků HUTIRA