HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Vedle našeho nosného programu dodávek regulátorů tlaku na zemní plyn se naše společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. zabývá i regulátory na ostatní média.  Jedná se nejčastěji o regulátory na propan-butan, bioplyn, veškeré technické plyny včetně kyslíku a vodíku, dále regulátory na páru a kapaliny včetně těch nejagresivnějších látek.  Ačkoli tvoří regulátory na ostatní média v současnosti jen cca 3% z celkového počtu regulátorů, jejich podíl dlouhodobě stoupá. 

  K dispozici je široký sortiment výrobků Emerson a nabízíme regulátory nejen pro vhodné provozní podmínky (teplota, vstupní a výstupní tlak,  průtok), ale i ve vhodném materiálovém provedení s ohledem na pracovní látku (včetně nerezových provedení) v případě dodávek regulátorů na kyslík je samozřejmostí AAA čištění – odmaštění.

  Samostatnou kapitolu tvoří regulátory pro zadusíkování nádrží tzv. Tank Blanketing / Vapor recovery.  Tyto velmi přesné regulátory pracují s malými výstupními tlaky v řádech mm H2O. Dodáváme také regulátory vhodné k použití v těch nejpřísnějších podmínkách (zdravotnictví, potravinářský průmysl, chemické a farmaceutické závody).

  K dispozici je zejména široký sortiment koncernu Emerson, díky kterému dokážeme nabídnout vhodný regulátor na jakoukoliv aplikaci.

   

  Více informací naleznete ZDE.