HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Jedná se o přímočinný, pružinou řízený regulátor s vyváženou regulační klapkou, který je na trhu od roku 2011 – více informací ZDE.
  Je to dnes nejoblíbenější regulátor v ČR v kategorii průmyslových regulátorů pro průtok 70-200 m3/h. Vystřídal do té doby též nejoblíbenější regulátor Francel Regal 2, z něhož také vychází.

  Výhody:

  – Lepší koeficient průtoku, tj. při stejných tlakových poměrech umožňuje větší výkon
  – Větší rozsah výstupních tlaků – u původního regulátoru Regal 2 se jednalo o max. 320 mbar, u nového CSB 400 to může být až 3 bar
  – Těleso regulátoru má mnohem více variant provedení. U regulátoru Regal 2 jsme dodávali pouze jedno závitové provedení, dnes jich máme k dispozici několik, závitových i přírubových
  – Existuje i možnost připojení vnějších (duálních) impulsů.

  Více informací o regulátorech CSB ZDE.

  Regulátor CSB 400 je využitelný pro různá zadání a potřeby zákazníků – a to jak na odběrných plynových zařízeních (OPZ), tzn. u zákazníků s požadavkem na regulaci tlaku plynu pro průmyslové objekty a areály, tak i na plynárenských zařízeních u blokových nebo posilovacích regulačních zařízení.

  Regulátory série CSB400 dodáváme jako samostatné regulátory (více informací ZDE) nebo již jako součást hotového regulačního zařízení. Nejoblíbenější typová regulační zařízení jsou tato:

  HUTIRA RZTJ – tj. jednořadé regulační zařízení (více ZDE)
  HUTIRA RZTD – tj. dvouřadé regulační zařízení (více ZDE)