HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Řešení regulace tlaku plynu s umístěním pod úrovní terénu jsme představili plynárenské veřejnosti u nás před více jak 20-ti lety. Dnes je toto řešení již běžně užíváno především všude tam, kde je třeba zachovat nenarušený urbanistický vzhled města, dále v lokalitách, kde jsou kladeny zvýšené nároky na estetiku a v neposlední řadě i v místech s omezenými zástavbovými prostory.

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. má s dodávkou regulačních zařízení pro umístění pod zemí opravdu mnohaleté zkušenosti a poptávky na jejich výrobu se stále zvyšují, což svědčí o spokojenosti zákazníků. Dodáváme několik typů podzemních regulačních zařízení a jsme schopni uspokojit jakýkoliv požadavek zákazníka na provedení, které je v souladu s našimi normami a předpisy.

  Zemní moduly ME4 (dříve ME1) s regulátory o výkonu do 50 m3/h se již od počátku těší velké oblibě zejména u památkářů především proto, že není nutné zasahovat do objektů budov instalacemi skříní vybavených regulační technikou. Tyto malé zemní moduly jsou nejvíce instalovány v Praze, kde je jich v chodnících osazeno již více jak 5000 ks.

  Ale není to jen záležitost Prahy. Jsme rádi, že i v dalších městech ČR vzrůstá zájem o tento typ zařízení a nejedná se pouze o historické oblasti, ale i o nové moderní prosklené objekty, které potřebuji alternativní řešení regulace či měření s umístěním pod zemí. Rovněž už se nejedná pouze o regulaci STL/NTL, ale v ČR je instalována také podzemní vysokotlaká RS.

  Pro regulaci STL/NTL a výkony do cca 150 m3/h se používají moduly ME2, pro větší výkony moduly ME3.

  Potřebujete i Vy pomoci vyřešit problém s atypickým umístěním regulačního či měřícího zařízení? Obraťte se s důvěrou na nás. Rádi Vám pomůžeme.

  Více informací pro ME2 a ME4 – ZDE.

  Více informací pro ME3 – ZDE.