HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  HUTIRA – BRNO, s.r.o. vyrábí pro svoji dceřinou společnost HUTIRA Slovakia s.r.o. regulační sestavy pro uliční plynovody. Regulační sestavy jsou vyrobené v souladu s požadavky TPP 609 02. Jejich složení je závislé především na požadavcích provozovatele distribučního plynovodu, kterým je SPP – distribúcia, a.s.. Tyto regulační sestavy se používají v převážné míře při rekonstrukcích místních sítí, kde po změně tlakové hladiny z NTL na STL zásobují původní, ještě nezrekonstruovaný plynovod.

  Vyrábíme a dodáváme regulační sestavy jednořadé, dvouřadé, se systémem jištění výstupního tlaku bezpečnostními rychlouzávěry, nebo v kombinaci bezpečnostní rychlouzávěr a regulátor-monitor.

  V uplynulém měsíci jsme vyrobili a dodali na Slovensko 12 regulačních sestav o výkonech od 150 do 500 m3/h.

  Na Slovensko dodáváme i naše zemní regulační sestavy, které oceňují především slovenští památkáři. Tyto podzemní moduly jsou ideální pro instalace právě do historických center, ale své uplatnění nacházejí i v moderní architektuře, kde není prostor pro instalaci klasických nadzemních skříní. K výhodám podzemní instalace patří i zvýšená míra ochrany vůči vandalizmu.

  Naše flexibilita a zkušenosti jsou zárukou toho, že navrhneme a vyrobíme regulační sestavu přesně na míru, dle požadavků našich zákazníků.

  Foto před expedicí posledních 3 ks RS (z 12-ti) dle objednávky od HUTIRA Slovakia