HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Pravidelná školení zaměřená na regulační techniku EMERSON (Fisher/Francel/Tartarini) v roce 2015

  Ve svém areálu v Popůvkách zbudovala společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. moderní školící místnost vybavenou funkčními regulátory, bezpečnostními uzávěry a pojistnými ventily zabudovanými v regulačních řadách. Najdete zde ucelenou řadu nejpoužívanějších regulátorů od domovních, přes průmyslové, až po regulátory pro distribuci plynu. V těchto prostorách nabízíme pravidelná školení, která jsou  rozdělena do dvou tematických okruhů:

  A)     Školení pro montážní a servisní pracovníky s praktickým výcvikem, zaměřeným na činnosti související s montáží, uvedením regulátorů a příslušenství do provozu a nastavením požadovaných hodnot. Absolventi obdrží osvědčení o proškolení.

  B)    Školení pro projektanty, které je zaměřeno na navržení a dimenzování vhodného typu regulátoru, bezpečnostního uzávěru, i celého regulačního zařízení.

  Termíny a zaměření jednotlivých školení naleznete ZDE.

  Začátek školení vždy v 9:00, doba trvání 3-4 hodiny. Maximální kapacita  – 34 účastníků.

  Na školení se můžete přihlásit telefonicky na čísle +420 541 212 144, e-mailem na: kozuchova@hutira.cz, případně pomocí přihlašovacího formuláře na stránkách ZDE.

  Naše školící prostory však můžete využít i pro jiný typ školení, který hodláte uskutečnit a hledáte pro něj vhodné prostory. Školení Vám můžeme zajistit včetně cateringu i ubytování.