HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Nedílnou součástí našich služeb jsou mimo jiné pravidelná  školení regulační techniky. Nejinak tomu bude i v roce 2022.

  V moderním a plně vybaveném školicím středisku v Brně Popůvkách poskytujeme služby odborného vzdělávání v oboru plynárenství se specializací na regulaci tlaku plynu. Pod vedením kvalifikovaných lektorů projde našimi školeními více než 500 odborníků různých profesí ročně.

  Na základě těchto zkušeností jsme byli v roce 2019 zařazeni do „Registru vzdělávacího střediska v systému OPV“ a jsme držiteli „Osvědčení o registraci vzdělávacího střediska do systému OPV“. Díky tomuto zařazení můžeme udělovat  účastníkům školení dnes již i bodové hodnocení  v rámci tohoto systému. 

  Nezáleží na tom, zda jste servisní technik, montér nebo projektant, naše odborná školení jsou určena všem zájemcům jak z řad individuálních, tak firemních klientů.

  Školení, která se konají v areálu HUTIRA – BRNO v Popůvkách v moderní školící místnosti vybavené funkčními regulátory, bezpečnostními uzávěry a pojistnými ventily zabudovanými v regulačních řadách si můžete vše vyzkoušet. K účelům školení využíváme ucelenou řadu nejpoužívanějších regulátorů od domovních, přes průmyslové, až po regulátory pro distribuci plynu.

   

  Školení jsou rozdělena následovně:

   –  Školení pro montážní a servisní pracovníky – s praktickým výcvikem, zaměřena na montáž, uvedení regulátorů do provozu a nastavení  požadovaných hodnot. Absolventi obdrží osvědčení o proškolení.
   – Školení pro projektanty – zaměřena na navržení a dimenzování vhodného typu regulátoru, bezpečnostního uzávěru, regulačního zařízení a regulační stanice.

            – Individuální školení na přání zákazníka.

     Stačí si jen vybrat a zaregistrovat se na daný termín zde.  O ostatní se postarají naše příjemné asistentky, které s Vámi dohodnou  vše potřebné.

     Těšíme se na Vaši návštěvu!

     HUTIRA
     HUTIRA