HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Daří se nám, příští rok úspěšně oslavíme 30 let působení na trhu. Úspěšně se rozvíjíme, jsme otevřeni novým výzvám a naše  řady se rozrůstají. Dnes máme již více než 120 zaměstnanců. Tento úspěch nás těší a také nám umožňuje podělit se s těmi, kteří to nejvíce potřebují. Záleží nám na tom, aby lidé v našem blízkém okolí byli spokojeni, proto se snažíme vytvářet příjemné pracovní podmínky pro  naše zaměstnance. Rozhlížíme se ale i dál za hranice naší společnosti. Tam, kde cítíme, že můžeme pomoci a kde můžeme být prospěšní. Každoročně podporujeme projekty různého zaměření, ať už se jedná o seniory, opuštěné nebo nemocné děti, ale také vysloužilé sportovce nebo naopak  mladé nadějné sportovní  talenty. Nezapomínáme ani na přírodu a kulturu, i těmto dvěma oblastem věnujeme významnou pozornost. V letošním roce jsem zažehli jiskřičky naděje v téměř čtyřech desítkách projektů. Někde pomůžeme darem, jinde finančními prostředky.  Důležité je to, že za každým takovým konkrétním projektem je konkrétní radost, úsměv a pro nás je to pocit štěstí z dobře vykonaného díla. To považujeme za největší hodnotu a motivaci pokračovat v těchto aktivitách i nadále.

  Motivujeme se i navzájem. Ptáte se jak? Společnost HUTIRA má plán do budoucna  přispívat až 1% z hospodářského výsledku právě   na projekty společenské odpovědnosti. Spustili  jsme interní projekt „Dobrokáva“, kde každý milovník kávy automaticky získává s každým vypitým šálkem ještě příjemnou dávku emocí díky příspěvku na dobročinné projekty, které měsíčně měníme a tak ročně podpoříme až 12 různých nadací. Spousta z nás má kolem sebe lidi, kteří potřebují nějakou formu pomoci. Proto jsme zavedli následující systém. Pokud kdokoliv z našeho týmu přijde s dokladem o uhrazení částky na nějaký dobročinný účel, společnost automaticky přispěje stejnou částkou na tento projekt také.

  Je to střípek ke střípku, což v kontextu vytvoří krásné zrcadlo dobré nálady a pocitu, že se i ve shonu dnešní doby dokážeme zastavit, rozhlédnout kolem a zamyslet se nad skutečnými hodnotami.

  Díky,  všem, co pomáhají  spolu s námi.