HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Nádherné okolí přírodní rezervace řeky Oslavy je v ohrožení, naštěstí ale probíhá petice proti záměru na výstavbu Vodního díla Čučice na řece Oslavě s centrem v Oslavanech. Podpořme prosím spolu tuto petici.

  Naše společnost se k tomuto tématu vyjadřuje nejen z hlediska lidského, ale především také z hlediska odborného. Již 10 let působíme v českém vodárenství, do kterého jsme mimo jiné zavedli malé vodoměrné šachty a také naši technologii úpravy vody HUTIRA CCW. Vnímáme problematiku nadzemních i podzemních vod, sucha i zadržování vody v krajině. Proto nesouhlasíme s tímto k přírodě velmi neohleduplným zásahem. Z tohoto důvodu jsme byli u toho a podpořili dobrou věc, která nám napomáhá nahlédnout do špinavé sféry politických prospěchářů, kteří ji svým zištným konáním bez ohledu na nevratné škody na přírodě a životním prostředí páchají.

  Petici již podpořila řada politiků a známých osobností. Pusťte si videoklip od frontmana skupiny Kamelot- Poslední ráj a zcela jistě pochopíte jejich důvody.

  Videoklip frontmana skupiny Kamelot a dalších hudebníků

  Česká televize natočila o této problematice pořad, ke zhlédnutí ZDE.

  Pro podpoření petice či pro získání více informací klikněte ZDE.