HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Zima je v současnosti v plné síle, teploty klesly hluboko pod bod mrazu a proto se ptáme. Máte dostatečně chráněny své nádoby s materiály, které budete na jaře potřebovat?

  Společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. je distributorem ohřevných skříní a prvků italské společnosti AMARC, která se může pochlubit více jak 50-ti letou tradicí prodeje svých výrobků.

  Rádi bychom připomněli, že ohřevné skříně a ohřevné prvky slouží k čistému, bezpečnému, spolehlivému a ekonomickému ohřevu materiálů skladovaných v barelech využívaných v průmyslu (např. chemickém či potravinářském) nebo ve stavebnictví. Ohřevné skříně a prvky  lze využít všude tam, kde je potřeba udržovat různé materiály např. pryskyřice, tuky, oleje, asfalt a další viskózní látky při určité teplotě nebo tam, kde je potřeba zvýšit jejich teplotu před zpracováním.

  K dispozici jsou topné pláště i desky pro sudy i IBC kontejnery. Pro výbušné prostředí máme v nabídce i Ex provedení. Velká část sortimentu je také skladem.

  Více informací o ohřevných skříních a prvcích AMARC naleznete ZDE nebo přímo v internetovém obchodě na adrese www.ohrevneprvky.cz, který je pro Vás zprovozněn již od července loňského roku.

  Jsme připraveni Vám poradit a v co nejkratší době zrealizovat Vaše objednávky.

  [unitegallery amarc1]