HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Zemní moduly pro Vás dodáváme již více než 20 let.

  Podpovrchové uložení regulátoru tlaku zemního plynu je hojně využívaným řešením především v oblastech, kde z estetických důvodů nechceme umístit nadzemní provedení, tj. např. v historických centrech měst nebo u moderních staveb.

  Stálicí v našem sortimentu je model ME 2, který dodáváme od roku 1996. V roce 2015 prošel poslední inovací, v rámci které je dodáván s regulátorem CSB řady 400.

  Nyní přicházíme s novým modelem ME 5. Zadáním pro vývoj tohoto modulu bylo navrhnout zemní modul odpovídající modulu typu ME 2 navíc s možností umístění výstupního uzávěru v prostoru modulu, případně i s možností napojení externího zásobování a současně bez významného navýšení jeho rozměrů. Samozřejmostí je stejně jako u všech ostatních modelů bezpečnost, spolehlivost a snadný přístup pro provádění servisních úkonů.

  Přestože požadavky na umístění dalších komponent do prostoru modulu a snaha o co nejmenší velikost modulu  si navzájem zdánlivě odporují, podařilo se nám nalézt řešení a všechny požadavky jsme splnili. Nový model ME 5 obsahuje výstupní uzávěr, má možnost napojení externího zásobování i zvětšený vnitřní prostor pro provádění servisních úkonů. A to vše jen při nepatrném zvětšení vnějších rozměrů. 

  Více informací o zemních modulech naleznete ZDE.