HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Příprava nového regulátoru je v plném proudu. Regulátor CSB 600/700 již brzy nahradí modely Regal 3 VSX2, A149, MPZ, BPZ, RP22 a RP33 a díky široké variabilitě vstupních a výstupních tlaků, dimenzí a bezpečnostních prvků nabídne možnosti širšího použití.

  Dne 13.5.2014 proběhla v sídle společnosti HUTIRA – BRNO, s.r.o. první prezentace konceptu nového výrobku a společná diskuse se zástupci českých plynárenských společností, výrobců, dodavatelů i provozovatelů regulačních stanic a regulačních zařízení. Zástupci českého plynárenství  tak měli možnost ovlivnit parametry nového výrobku s ohledem na specifika českého trhu.

  Nový výrobek se začne vyrábět od listopadu tohoto roku a předpokládáme, že počátkem roku 2015 budou nové regulátory dostupné i na českém trhu.

  Samozřejmostí bude dostatečně dlouhý souběh výroby se stávajícími regulátory (minimálně 1,5 roku od začátku výroby nového modelu) . Rovněž bude zajištěna dostupnosti náhradních dílů minimálně 10let (očekáváme spíše 25let) od ukončení výroby stávajících regulátorů.