HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Ohlédnutí za sportem – konec sezóny 2014 MOTO LEVEL MX CUP

      Dne 29. listopadu 2014 proběhlo v kulturním domě ve Víru slavnostní vyhlášení poháru MOTO LEVEL CUP motokrosové sezóny 2014.

       Velmi rádi vás informujeme, že v kategorii MX 2 HOBBY na motorce KAWASAKI 250 získal prvenství a pohár nejlepšího jezdce „náš“ Tomáš Hrabal, třiadvacetiletý amatérský motokrosový jezdec a zaměstnanec firmy HUTIRA – PSV Ivančice, s.r.o, který jezdí v barvách stáje HUTIRA  RACE  TEAM!

       Pro Tomáše je to vynikající úspěch, o to cennější, že zvítězil ve tvrdé konkurenci 45 jezdců. V rámci seriálu se jelo celkem 11 závodů, nejlépe se mu dařilo na motokrosových tratích v Opatově, Dolních Heřmanicích, Vícenicích a  Dalečíně, kde se také v posledním závodě s konečnou platností rozhodovalo o celkovém umístění jezdců. A že šlo o boj do poslední sekundy, není nutné zdůrazňovat. Tomáš v průběhu seriálu získal svými umístěními celkem 991 bodů, jeho největší soupeř na 2. místě měl o 30 bodů méně. Náročnost sezóny dokládá i fakt, že mimo seriál MOTO LEVEL CUP se Tomáš zúčastnil i 14ti závodů seriálu (poháru) METEORIT. To znamená, že v uplynulé sezóně absolvoval celkem 25 závodů – klobouk dolů!

       Na tomto úspěchu se podílí nejen jeho doprovod z rodinných příslušníků, ale i generální sponzor, firma HUTIRA, která se postarala o materiální zabezpečení sezóny. Protože – co si budeme povídat – i ve sportu platí, že peníze jsou „až na prvním místě“.

       Tome, blahopřejeme k vítězství v poháru 2014 a děkujeme za vynikající propagaci značky HUTIRA. Ať se ti v nadcházející motokrosové sezóně opět daří.