HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  NOVÁ zakázka dodávky drážního kameniva 32/63 BI a dalších frakcí  „Modernizace a elektrizace trati Šakvice – Hustopeče u Brna“ 

  V březnu tohoto roku došlo ve společnosti HUTIRA – OMICE, s.r.o. (provoz kamenolomu Omice) ke změně vlastníka. Novým 100% majitelem společnosti je silná a stabilní společnost HUTIRA – BRNO, s.r.o. Současný vlastník navazuje na rodinnou tradici a letité zkušenosti Ivo Hutiry sr. v lokalitě kamenolomu Omice zaměřené na těžbu kameniva a v této činnosti nyní dynamicky úspěšně pokračuje.

  Ihned po převzetí společnosti novými jednateli, Ivo Hutirou jr. a Pavlem Kazdou, bylo započatou s investováním do stabilizace firmy jak po finanční stránce, tak po stránce lidských zdrojů, strojního vybavení a v neposlední řadě zázemí kamenolomu. Nastupující noví vlastníci ve firmě HUTIRA – OMICE, s.r.o. hodlají pokračovat nejen v tradiční těžbě kameniva v lokalitě obce Omice při plném využití velmi kvalitního surovinového ložiska vhodného zejména pro železniční a silniční stavby, ale i ve směřování své činnosti ve smyslu enviromentálního a efektivního vytěžení ložiska. Cílem následné rekultivace a využití plochy kamenolomu, nacházející se v atraktivní lokalitě – údolí říčky Bobravy, je realizace zeleného developerského projektu.

  „Aktuálně naše společnost získala významnou zakázku na dodávky kamene pro zhotovitele stavby „Modernizace a elektrizace trati Šakvice – Hustopeče u Brna“. Realizací této velké zakázky chceme potvrdit schopnost a stabilitu firmy a její příslušnost mezi nejlepší dodavatele kameniva a štěrků v regionu“, řekl současný ředitel společnosti Ing. Pavel Kazda.

  Další informace na adrese: www.hutira-omice.com

  [unitegallery omicetrat]