HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Ve dnech 5.-9.5.2014 se konal 18. ročník veletrhu IFAT v Mnichově. Naše expozice mobilních sacích bagrů MTS představila ucelenou řadu Mobilních sacích bagrů od nejmenších strojů CitySucker až po DINO3.

  Nevětší pozornost odborné veřejnosti po právu patřila systému WASUC – odsavači komunálního odpadu. Jedná se o svozové vozidlo pro obsluhu podzemních zásobníků komunálních tříděných i netříděných odpadů.

  I v souvislosti s tímto novým trendem si Vás dovolujeme pozvat na dalším z promo aktivit vztahujících se k technologiím odsávání sypkých materiálů  MTS. Jedná se o odbornou přednášku na téma „ Odsávání komunálních odpadů z podzemních zásobníků “,  které si již našly pevné místo v našich městech. Bude prezentována na fóru starostů a tajemníků „Krásná obec“  dne 22.5. 2014 v Jindřichově Hradci.

  Technologie Mobilního sacího bagru z jiného pohledu představíme na konferenci „Sdružení dopravních podniků“ v Ústí nad Labem, v hotelu Clarion, dne 28.5. 2014. Ze budou představeny aplikace pro správu a opravy tramvajových tratí a k šetrnému odkrývání síťových vedení uložených v zemi.

  K tématu odsávání odpadu z podzemních zásobníku se opět vrátíme  11. – 12.6. 2014 na konferenci „Odpady a obce 2014“ v konferenčním centru ALDIS v Hradci Králové.

  [table id=19 /]