HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Unikátní česká technologie  úpravny vody –  HUTIRA CCW – CRYSTAL CLEAR WATER byla na žádost ambasády představena  na  Czech – Irish Water & Energy Summit 2018 v Dublinu.

  Celý svět bojuje s nedostatkem pitné vody. Nejinak je tomu je  i v Irsku, kde je  voda sice zadarmo, nicméně tamní obyvatelé mají problémy s její kvalitou a v posledních několika obdobích dokonce zažili i výrazná  sucha, kdy se projevily nedostatky zásob vody. Dalším závažným problémem, který se projevuje na kvalitě pitné vody je nekvalitní potrubí,  do kterého pronikají nečistoty. I přesto, že je Irsko krásná zalesněná a především hornatá krajina, kde by se dalo předpokládat, že vodní zdroje budou nejmenším problémem se projevuje nutnost začít hospodařit s vodou.

  HUTIRA VISION byla v této souvislosti oslovena Českou ambasádou se sídlem v Dublinu aby se zúčastnila   Czech – Irish Water & Energy Summit 2018 a prezentovala svoje technologie  úpravy vody HUTIRA CCW. Tyto technologie mohou být vhodným a velmi jednoduchým řešením pro lokality s nedostatkem kvalitní pitné vody, při maximálním využití místních zdrojů povrchové i podzemní vody. Prezentace byla velmi úspěšná a měla pozitivní odezvu mezi návštěvníky konference.

  Více informací o kontejnerových úpravnách vody HUTIRA CCW naleznete ZDE.