HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Úpravna vody HUTIRA CCW postoupila do finále E.ON Globe Award 2019

  Cílem soutěže E.ON Energy Globe je ocenit projekty a nápady, které pomáhají šetřit přírodu a energie a následně zviditelnit takové projekty, které si zaslouží publicitu za svůj inovativní přístup k úsporám energií a ochraně životního prostředí a mohou tak sloužit jako inspirace pro ostatní.

  Soutěž E.ON Energy Globe je vyhlašována šesti kategoriích – Firma, Produkt, Obec, Vzdělávání, Stavba a Nápad. Ve všech kategoriích jsou hodnoceny již zrealizované projekty, kromě kategorie Nápad, v jejímž rámci jsou hodnoceny projekty, které na svou realizaci teprve čekají. Z přihlášených projektů vybere odborná porota dva nejzajímavější, postupující do finále.

  Všechny nominované projekty jsou představeny na tiskové konferenci a následně z nich veřejnost volí pomocí hlasování na webu soutěže vítěze každé kategorie. Celkovým vítězem se stává projekt, kterého zvolí odborná porota z vítězů jednotlivých kategorií.

  HUTIRA – VISION, s.r.o. postoupila do finále soutěže E.ON ENERGY GLOBE 2019  v kategorii firma se svým produktem mobilní úpravny vody HUTIRA CCW.

  Finálové projekty byly prezentovány na tiskové konferenci  dne 20. 6. 2019. Prezentace firmy a představení soutěžního produktu se ujal přímo ředitel společnosti HUTIRA – VISION. s.r.o. , Ing. Petr Hajný. Krátké představení obou finálových produktů této kategorie uvidíte na videu (9-14 minuta) ZDE.

  Potěší nás, když si  uděláte  chvilku, s naším soutěžním produktem se blíže seznámíte:

  https://www.hutiravision.com/mobile-trailer-water-1500

  a bude-li se Vám líbit, dejte naší mobilní úpravně vody HUTIRA Crystal Clear Water svůj hlas (případně přepošlete e-mail svým kamarádům, známým, rodině a všem, které by toto téma mohlo zaujmout a oceníme, pokud i oni nás svým hlasem podpoří).

  Můžete nás sdílet i na  FB.

  Hlasování probíhá do 15. září 2019 – ZDE.

  a je navíc odměněno zajímavými cenami (hlavní cenou je elektrokolo):

  https://www.energyglobe.cz/projekty/hlasovaci-soutez

   

  Děkujeme  za Vaši pozornost, podporu a případné hlasy.

   

  HUTIRA – VISION, s.r.o.

  Vintrovna 398/29

  664 41 Popůvky u Brna

  info@hutiravision.com

  www.hutiravision.com

  [unitegallery ga2019]