HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Hokejový zápas za účasti legend  HUTIRA x E.ON

  4. 12. 2019 v podvečer se konal již tradiční hokejový zápas mezi skupinou E.ON a společností HUTIRA BRNO. Hráči obou tymů změřili své síly na stadionu Míry Dvořáka v Hluboké nad Vltavou. Příjemnou, již téměř vánoční atmosféru dokresloval rozsvícený zámek, tyčící se v pozadí nad zimním stadionem s otevřenou lední plochou.

  I když se jednalo o přátelské utkání, hráči se snažili podat co nejlepší výkony. Střídačce Hutiry velel legendární ligový střelec Milan Nový, který vedl tým a  posílil sportovní výkony Hutiráků v trenérské pozici. Obranu vyztužil Milan Chalupa, ostří útoku vylepšil Olda Válek a další. Na straně skupiny E.ON nechyběli sehraní bratři Ťoupalové.

  Po vřavě na ledě následovalo přátelské posezení  na společné večeři, které bylo příjemnou tečkou sportovního podvečera na ledové ploše. U chutného řízku s  bramborovým salátem nechyběl ani přípitek  na zdraví vítěznému týmu E.ON.   Poděkování za perfektní organizaci  patří za E.ON Pepovi Brunerovi a Luboši Divokému, který zhodnotil zápas jako „skvělý hokejový zážitek“.

  A to by nebyli Hutiráci, kdyby neukončili rok tradičně ještě jedním hokejovým utkáním  před  závěrem roku. Za podpory především firemních fanoušků poměří své síly  hráči HUTIRA v česko-slovenském zápase na zimním stadionu s Rosicích, 19. 12. 2019.

  Více fotografií můžete nalézt ZDE.