HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  E.ON vs. HUTIRA, hokejový zápas za účasti legend

  Umocněno krásnou scenérií nasvíceného zámku Hluboká nad Vltavou se dne 10. 12. 2014 uskutečnil na otevřeném zimním stadionu hokejový zápas mezi týmy E-ONu a HUTIRA. Toto přátelské utkání firem působících v plynárenství a energetice se neslo v duchu adventu, času pohody a klidu. Oba týmy, přestože jsou v plném pracovním nasazení,  si nalezli  v předvánoční době plné shonu trochu času na malé zastavení, aby mohli změřit své síly na ledové ploše.

  Tým Hutira byl posílen o hokejové legendy, mezi něž patří dvojnásobný mistr světa, medajlista z olympijských her, dosud nepřekonaný střelec v počtu ligových a reprezentačních gólů a dlouholetý spolupracovník firmy HUTIRA, pan Milan Nový. Společně s ním nastoupili  na led další významné osobnosti národního hokeje, jako pan Milan Chalupa, Olda Válek, Vlado Pajdlhausr, Petr Butal, Míra Dvořák jr. z domovské základny firmy HUTIRA pak střežil bránu  gólman Míra Lacko se svými spoluhráči Adamem Šedým, Karlem Králíkem, Liborem  Dvořáčkem  a  Ivo Hutirou. Úvodní buly vhazoval pan Jiří Šimek, místopředseda E-ON Energie, a.s. a zároveň místopředseda Českého Plynárenského Svazu, kterému následně dělal spolukouče na lavičce domácích pan Jiří Lachout, sekretář společnosti E-ON Energie, a.s. a člověk, který má ve své dikci CNG stanice pro skupinu E-ON.

  Celý zápas byl sehrán v duchu fair-play se skvělými hokejovými akcemi na obou stranách, kdy v závěru zápasu obohatili tým E_ON pánové Nový, Chalupa, Válek a dotáhli tak domácí k vítězství 7:6. K celkové pohodě po zápase přispěla při přátelském posezení velmi příjemná atmosféra v restauraci, kde se paní Dvořáková se synem postarali o oba týmy svojí skvělou kuchyní. Závěrečná slova z úst obou mluvčích týmů potvrdila velkou spokojenost s takto stráveným časem a utvrdila přesvědčení účastníků sehrát  na jaře 2015 odvetný zápas, tentokrát v Jihomoravské metropoli, na půdě týmu HUTIRA. Milan Nový v závěru popřál všem sportovcům a účastníkům, se vzpomínkou na svého hokejového parťáka Míru Dvořáka, pohodové Vánoce a hodně sportovních zážitků,  jako byl tento hokejový podvečer partnerů E-ON a HUTIRA.