HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Rádi Vás informujeme o dění na trhu i v naší společnosti, o nových výrobcích, prezentačních akcích, výstavách a veletrzích, cenách, technických parametrech, podkladech pro projektování nebo školeních.

  Pokud od nás aktuality ve formě newsletteru pravidelně dostáváte a chcete, aby Vám i nadále nic neuniklo, na naše Aktuality se těšíte a rádi byste je dostávali i v budoucnu, nemusíte dělat vůbec nic. Budeme je posílat i nadále.

  Pokud Vás ale už naše e-maily nebaví, nemáte na ně čas, změnili jste obor nebo je z jakéhokoliv důvodu nechcete číst, odhlaste se jednoduše z odběru a my je již na Vaši adresu zasílat nebudeme. Tuto možnost samozřejmě máte trvale již od samotného začátku a budete ji mít i vždy v budoucnosti.

  Pokud náš newsletter pravidelně nedostáváte, ale máte o něj zájem, stačí si o něj napsat na marketing@hutira.cz a my Vás na základě Vašeho souhlasu budeme rádi informovat.

  Naše zásady stručně:

  • newslettery zahrnují výběr krátkých aktualit a zpráv z dění na trhu i v naší společnosti, informace o nových výrobcích, prezentačních akcích, výstavách a veletrzích, cenách, technických parametrech, podkladech pro projektování nebo školeních,
  • newsletter Vám zasíláme zpravidla jednou měsíčně,
  • Vaši e-mailovou adresu nikomu neprodáme ani neposkytneme,
  • pokud si budete přát zrušit zasílání newsletterů na Vaši e-mailovou adresu, můžete tak učinit kdykoliv na základě žádosti zaslané na marketing@hutira.cz nebo jen odpovědí na jakýkoliv newsletter s textem „Odhlášení“.

  Naše zásady detailně naleznete ZDE.