HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  V pátek, 20. září 2019, proběhl v areálu vinných sklepů Šidleny již šestý ročník „Festivalu písní nejen z vinohradů“, který pořádala letos obec Milotice, za podpory a aktivní spolupráce naší společnosti, HUTIRA – BRNO, s.r.o.

  Hosté si mohli užít bohatý hudební program i zábavu až do ranních hodin. Na úvod vystoupil domácí dětský folklórní soubor Trnaveček spolu s dětskou cimbálovou muzikou, která měla před větším veřejným publikem premiéru a dětem se vystoupení opravdu povedlo. Mezi další interprety patřili Petr Foltýn alias Rabbit Slow, duo AdamIvo v podání samotného majitele společnosti HUTIRA – BRNO a s pěveckým doprovodem Zuzany Varmužové. K lepší náladě nám přišli dále zahrát i Michal Šindelář a Michal Sýkora, rozproudila nás skupina Feri & Gypsies a potěšila také formace Spod Budína. Poslední vystupující kapelou byla CM Petra Šrahulka, která dlouho po půlnoci festival ukončila.

  Zatímco v předchozích ročnících jsme museli čelit dešti, letošní ročník poznamenalo chladné počasí, a to hlavně ve večerních hodinách. I přesto se ale za námi přišly podívat stovky návštěvníků, kteří si rádi poslechli příjemná vystoupení našich hudebníků a také ochutnali dobrá vína a burčák z místních sklípků a pochopitelně nechyběla ani ochutnávka z místních pochutin. Přesto, že počasí nebylo právě předpisové, věříme, že letošní „Festival písní nejen z vinohradů“ své návštěvníky opět nezklamal, a že mu zůstanou věrni i do budoucna.

  Věříme také, že jsme i všem našim hostům touto formou alespoň trochu navodili pocit srdečné jihomoravské atmosféry a přispěli k elánu do dalších dní. Již teď se těšíme na příští setkání na dalších podobných akcích, které chystáme.

  [unitegallery festival2019]