HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  V pátek 21. září se v Miloticích konal již pátý ročník oblíbeného „Festivalu písní nejen z vinohradů“. Naše společnost je tradičním partnerem celé akce a velmi ráda tuto příležitost každoročně využívá k neformálnímu setkávání se svými obchodními partnery i klienty. Velmi nás těší, že tento termín má v diářích mnoha odborníků z oblasti plynárenství i vodárenství svoje pevné místo.

  Letošní ročník festivalu byl ve znamení slunečného počasí, vynikajícího burčáku od místních vinařů i bohatého pohoštění v podobě regionálních specialit. Chybět samozřejmě nemohlo ani víno z místní produkce.

  Pohodovou atmosféru pro více než 500 návštěvníků po celou dobu podtrhovala atraktivní hudební vystoupení. Na pódiu se postupně vystřídala Varmužova cimbálová muzika, projekt AdamIvo, kapely Pozdní sběr, J. A. Kronek a Alband, Spod Budína a domácí Cimbálová muzika Petra Šrahůlka.

  Na Festival písní nejen z vinohradů navazovalo sobotní „Burčákové putování“ a nedělní akce „Trh místních produktů“ na nádvoří zdejšího zámku. Víkend v Miloticích byl tedy nabitý zajímavými zážitky.

  Srdečně děkujeme všem, kteří nás letos podpořili svojí účastí, a už nyní se těšíme na setkání v příštím roce. Návštěva Milotic společně s námi rozhodně stojí za to!

  Zprávy z médií naleznete ZDE.

  Celý program naleznete ZDE.

  [unitegallery milotice2018]