HUTIRA – PLYN
plyn@hutira.cz
+420 541 212 144
 • Hutira
  Menu

  Veletrh VODOVODY-KANALIZACE 2015 podle očekávání opět potvrdil vzrůstající zájem o používání námi nabízených malých vodoměrných šachet MODULO. Jsou lehké, dobře izolované, k jejich výhodám patří i snadná manipulace a instalace. Tyto šachty jsou kladně hodnoceny všemi stávajícími uživateli napříč celou naší republikou. Více informací o malých vodoměrných šachtách MODULO naleznete ZDE.

  19. ročník vodohospodářské výstavy VODOVODY-KANALIZACE 2015, kterého se naše společnost tradičně účastnila z pozice vystavovatele, je úspěšně za námi. Přechod na dvouletou periodu a změnu místa konání (dříve Brno, nyní Praha), který proběhl v roce 2013, s sebou přinesl navýšení počtu vystavovatelů i návštěvníků z řad odborníků a příznivců oboru. Tento vracející se zájem a jeho znovu vzrůstající trend byl naplněn také v letošním roce a lze ho opět hodnotit velmi kladně.

  HITem našeho stánku se stala TELESKOPICKÁ TYČ pro odečty vodoměrů.

  Velký úspěch, zájem a zvědavost návštěvníků veletrhu, především z řad vodárenských pracovníků, přilákala novinka, kterou jsme na letošním ročníku představili. Z doplňkového exponátu se stal „HIT“ letošního ročníku. Jedná se o teleskopickou tyč pro odečty vodoměrů, především z klasických podzemních šachet.

  – standardní délka 120 cm (složená), 200 cm rozložená
  – včetně otřesu vzdorné a vodotěsné baterky a lupy
  – z masivního minerálního skla (D=85 mm)

  Rádi bychom touto cestou poděkovali Všem návštěvníkům, kteří se sešli v úctyhodném počtu a navštívili náš stánek.
  Níže přikládáme ohlédnutí za tímto veletrhem formou video reportáže.

  HUTIRA – BRNO, výstava Vodovody-Kanalizace 2015